Epic Cars

Sveiki,

Nežinau ar šis projektas tinkamas konkursui, tačiau visada smagu kai kas nors pamoto tavo pastangas :slight_smile:

Taigi projektas pradėtas jau senai, jau dirbu apie metus laiko ir iki 2024-ųjų vasario 29 tikrai nebus baigtas. Tikekimes, kad bent jau turėsime early access žaidimo versiją.

Žaidimas kuriamas Roblox platformoje, o idėja gan paprasta. Taigi tai yra minigames typo žaidimas su automobiliais. Šiame žaidime žaidėjas gaus žaidimo pinigus už minižaidimų žaidimą o juos galės išleisti tobulinant turimą automobilį ar perkant kitą. Šiuo metu yra veikiančios pagrindinės sistemos tačiau trūksta dar daug.

Na ir ne per daug parodantis trailer’is
EC Trailer 1 - YouTube

1 Like

Na dar keliatas paveikslų iš kurimo eigos


Raketų trajektorijos


Sienas griaunačios reketos.

image
Sienoje pabugintas automobilis, po to kai siena buvo sunaikinta ir vėl atsatayta - bugas ištaisytas.

image
Sunaikintas žaidėjo automobilis.


Kompiuterio ir telefono plaikymas.

Atrodo įdomiai, smagių arcadinių lenktynių/mašinų šaudynių niekada nebus per daug :slight_smile:

1 Like

Žaidimo early access jau galima išbandyti, tačiau, kad veiks gerai, pažadėti negaliu. Pirmo testavimo metu atrasti bent keli žaidimą “sulaužantys” bug’ai, kaip ir sutaisiau, tačiau kolkas nepavyko antra kartą (po kodo koregavimų) surinkti žaidėjų testavimui.

:point_right: Žaidimo nuoroda: Epic Cars [EARLY ACCESS] - Roblox

:iphone: Na ir žinoma reklaminis TikTok’as: Epic Cars on TikTok

1 Like

:warning: Update: Testuojant antra kartą viskas vyko žymiai sklandžiau. Mažiau lag’o ir mažiau bug’ų. Vis dėlto vis dar nėra taip gerai kaip tikejausi - viename minižaidime pasitaiko retas bug’as kuri jau kelis kartus bandžiau ištaisyti, o lag’as nors ir nėra didelis bet man pačiam jis yra didžiausia žaidimo blogybė.


Ir dar šitas basiai keistas bug’as kai automobilio kebulas atsilieka nuo ratų (Čia tik ant kitų žaidėjų mašinų).

O kodėl negaliu vienas pasivažinėt tiesiog, belaukdamas kitų žaidėjų. Koks galėtų tutorial track’as būt, tiesiog su mašina apsiprast į taikinius pašaudyt ar pan.

Galvojau kad būtų neblogai tutorial padaryt. Tiesiog nelabai isivaizdavau kaip tai turetu atrodyti, bet pakišai neblogą mintį. TODO list’as mano ilgas šiam žaidimui, dar labai daug ko jam trūksta, tačiau ir totorial itraukiau į jį. :slight_smile:

Čia ne tiek tutorial reikia, bet kad būtų kažkoks single player experience, kitaip žmonės nelauks daugiau žaidėjų ir eis į geimą, kurį gali žaist iš karto. Learned that the hard way :smiley:

Turėjau tokią idėją padaryti free mode kur galima būtų važinėti dideliame mieste be jokio tikslo ir už žaidimo laiką gauti coins aišku mažiau nei žaidžiant mini žaidimus. Bet irgi tokia abejotina idėja :skull:

Žaidimą turbut išgelbėtų tik gilios kišenės reklamoms

Suprantu kad šiuo metu sunku išbandyti žaidimą, bet vistiek norėčiau kad išbandytum. Taigi siūlau susitarti laiką ir kartu prisijungti, pakviesiu ir savo draugus, kad būtų smagiau. Atsižvelgiant į lėtą forumo bendravimą siuliau tai padaryti rytoj (vasario 28d.). Namie būsiu nuo 17.30 ir galiu laukti nors ir iki paryčių. Jei sutinki parink sau tinkamą laiką ir parašyk :slight_smile:

Kas naujo:

  • Žaidimo lagas visiškai ištaisytas
  • Padarytas naujas workshop
  • Šiek tiek atnaujintas lobby ui (prie kitų ui langų taip pat reiks kažkada prisėsti)
  • Pridėti global leaderboards (most wins, most coins earned ir most time played)
  • Pridėti badges
  • Paruošti bent keli skirtingi icons

Sekantis update turbūt bus spin, jau viskas beveik supragruota kas liečia spin, tačiau laukiamas builderio modelis.

Na, o jei kas pirmieji nori pamatyti Epic Cars updates tai pafollowinkit mano TikTok @v1setty


1 Like

Žiūrint į trailerį, tai labai trūksta mašinom kokių trail’ų (padangų žymės ant žemės būtų super, bet sudėtingiau), nes vis vien toks arcade-y gameplay. Paspalvintų visą reikalą.

1 Like

Esu uždėjęs ant vienos mašinos trail’us naudojamus kaip padangų žymes, bet tai nėra išbaigta. Šios žymės kartais pasilika ore ir atrodo keistai. Neseniai gana garsus Youtuber’is @RoBuilder įkėlė video apie Epic Cars tai gi gavau nemažai dėmesio, bei dėka to video jau turiu mažą community kuriam patinka ir nepatinka žaidimas, gaunu pakankamai nemažai bug’ų reportų ir pasiūlymu kaip patobulinti žaidimą.

Mačiau, kad karts nuo karto būna jau žaidėjų online :slight_smile: Kaip RoBuilder rado žaidimą? Aš irgi noriu video, bet gaila SocialSeed mokėt $100+…

Šiandien išleistas gana didelis update:

  • Naujas automobilis su ability
  • Daily rewards
  • Spins
  • Na ir dar keli smulkūs patobulinimai

Sąrašas neilgas, bet darbo įdėta tikrai daug. Na tikekimes kad padės su comeback žaidėjais… Aišku kai bus tų žaidėjų ;D

Ghost Car

1 Like