Parodyk, ką veiki!

Vorai rašo DMG: 0 bet gyvybes vis tiek atima?

Nelabai suprantu kas vyksta, bet patinka. Mėgstu kortų žaidimus.

Pirmos dienos UI, kur labiau man info, o ne žaidėjam. Twitter feede yra naujesnių, bet į art’ą ir UI dar nesiorientuoju. Norisi pirma pridėt pakankamai mechanikų, kad galėčiau pilną kaladę sudėt publikai pažaist :slight_smile:

In general, Dungeon Cards stilium, neturint ginklo kortos “keičiasi” gyvybėm. Po to prasideda ginklai, spellai, skillai, etc. Tikiuos, bus gerai.

1 Like

Sveiki, nesenai pradejau dometis zaidimu kurimu, cia pirmasisi, be tutorial pagalbos sukurtas zaidimas. paprastas laveliai su labai buginta AI sistema. Kuriant toliau sekanti zaidima, prireike 2d grafiku ir nuspredziau pasidometi kas Lietuvoje tuo uzsiema, taip atradau jus. Ziuriu gan neblogu projektu jau yra ideja kurejai. Mane dabar domina grafika, laiko tikrai neuztenka praedi mokytis kurti ja. Tai gal atskleisit paslpati kas jas jum kuria? :))net-gifmaker

2 Likes

Sveikas atvykęs!
Retai čia kas kol kas užklysta, reikės gal 2020-aisiais užsiimt PR’u. Kas liečia grafiką, tai dauguma projektų, kuriuos čia gali rast, buvo daryti solo-developerių, kitaip tariant, paišom patys. Su 2D žaidimais nesunku išsiverst supaprastinus elementus. Pačiame forume iliustratorių ar modeliuotojų daug nėra, bet jų galima rast Facebook’e (LT Game Developers ar Level Up grupėse), kituose socialiniuose tinkluose arba gamejam renginiuose, kur dauguma ieško su kuo trumpam bendradarbiaut.

Aisku, man matai su 3D blenderiu dar imanoma dirbti, tik laiko labai uzima tas sculptinimas ir t.t., viena modeli uztruku apie 5-7 dienas kol sutvarkau , plus dar kol vel reikes prisiminti kaip blenderiu naudotis, nes isejo nauja versija. O dabar laiko nera,ir visa laisvalaiki c++ skiriu, ir I 3D varikli lysti dar nesijauciu pasiruoses. Cia dar pora mazesniu projekteliu noriu padaryti, kelias knygas esu parsisiuntes su sfml paskaityti ir meginti koki rpg kurti. O tam reikes daug 2d ilisutraciju, as ir uz pinigus ziurejau bet nerandu pilnai isbaigtu packu, kur noreciau pradeti dirbti. O su meninkais teko susidurti paciam? Ar jie praso uzmokescio? ar tiesiog patys nori kaip ir savo portfolio surinkti? Tiesiog idomu kaip viskas vyksta.

Cia dabar savaitgalio projektas save/load sistema pasirasiau, menu, atrakinamus levelius, status, siek tiek pramokau c++ dar.spaceshipGIF

Jei atrastum laiko pats iliustruot, tai rekomenduoju Inkscape ir permest akim pamokas iš kokio https://2dgameartguru.com/index/. Aš piešt nemoku, bet vektoriais gaunas pusė velnio grafika.

Išbaigčiausius pack’us už pinigus ko gero gali rast pas Kenney: https://www.kenney.nl/assets. Plius, jie yra sukūrę 3D assetų įrankį, kuris gali sutaupyt laiko, jei užtenka paprastų low-poly modelių.

Dėl iliustratorių ar modeliuotojų, tai viskas priklauso nuo situacijos ir žmogaus. Gal kai kurie ir darytų dėl portfolio ar dėl to, kad patiko projekto idėja, bet geriausia nusiteikt, kad visų laikas kainuoja ir viskas vyks taip, kaip susitarsit. Dabar bendadarbiauju su iliustratorium iš UK, moku už valandas, įmeta į Dropbox paveiksliukus, pasako, kiek užtruko, nusiunčiu Paypal’u ką skolingas.

Darausi web appsą Card Hog kortų tvarkymui, kad mažiau žaidime reikėtų hardcodint.

1 Like

Prieš kokius metus padariau pirmą postą, kur sakiau, kad padarysiu žaidimą per mėnesį.
Scope buvo per didelis ir poto nusibodo.
Bandžiau daryt kitus projektus kurie irgi nusibodo.

Perskaičiau Rami Ismail blogpostą, kur šnekėjo apie tai, kaip sugalvoja idėjas žaidimam.
Jie daro labai daug prototipų per savaitę ir poto žiūri ar smagu žaist. Iš game a week gimė Downwell, tai tikriausiai nebloga idėja pabandyt.

Pabandžiau gaut idėjų iš Video Game Idea Generator (Cookie Clicker kūrėjo). Liepė padaryt veiksmo žaidimą su bezdžionėm ir moksliniais eksperimentais.

Arkadinis top down shooteris, jau viskas kaip ir veikia, tik reik daugiau efektų. 2 diena iš 7
com-video-to-gif

1 Like

Vis dar liūdžiu, kad į šoną atidėjai aną projektą, bet įdomu, kaip šitas išsirutulios per savaitę. Pats nesugebu per pusmetį pabaigt elementarių arkadinių žaidimėlių, tai ne man tokie eksperimentai. Net ir gamejam’ų nebeįveikiu, o atrodo po tiek metų, turėtų priešingai būt :slight_smile:

1 Like

Neliūdėk, pažiūrėjau pirmą postą, beveik vienodai atrodo, kaip šitas.
Bandžiau daryt FPS ir platformerį, bet kažkaip atgal grįžau.

Padariau modelį ir muzzle flash’ą. Dabar riggint reikės.

1 Like

Truputis gameplay, gal dėl to, kad mano projektas, bet užkabino tiesiog šaudyt whitebox levelį.com-optimize

1 Like

Nice progress! Labai trūksta hit feedbacko raudonų dėžučių ir movement wobbliness kiek per daug ilgiau pažiūrėjus.

1 Like

Truputį pagerinau feedback’a, VFX imu įkvėpimo (bandau vogt) iš Serious Sam Tormental.
Galima kokį pavyzdį movement wobbliness?
com-video-to-gif(2)

1 Like

Šiandien pridėjau porą garso efektų, ryt įmesiu į Itchą, labai užtruks sujungt tą puslapį.

Iš tos random temos liko tik bananas šautuvas :confused: .

Atrodo, kaip 2 dienų game jam žaidimas, bet tikriausiai tiek daug užtruko, nes kai norėdavau pridėt kažką naujo niekas neveikdavau ir varydavau į Redditą klaust kodėl.

Man daug labiau motyvavo padaryt per savaitę, o ne per mėnesį, nes kai kažkas nepavykdavo atidėdavau kitai dienai ir poto prarasdavau motyvacija ir nusibosdavo. O dabar nėr kada atidėt.

Gavos, kaip matot, bet vistiek didžiuojuosi pabaigęs bent vieną projektą.
Darysiu dar porą tokių jamų, bet šią savaitę noriu paturėt laisvo laiko.

Naujas projektas iš IKEA nugaros skausmam mažinti :slight_smile:

ER3pvuoWAAMmbZA

Gaivinu vieną seniausių ir paprasčiausių savo žaidimų, Bunny Goes Boom, nes reik truputį aptvarkyt ir pakelt retention’ą prieš paleidžiant web’e (Poki) ir dėl dar vienos priežasties, kur pasirašiau NDA, tai negaliu detalizuot :smiley:

Transition’as galvai svaigint:

1 Like

Sukūriau nedidelį žaidimuką per maždaug 10 valandų. Prasidėjo kaip jam entry, po to dar kelias valandas dirbau ir štai kas gavosi.

1 Like

Pridėjau Discord Rich Presence į Card Hog.

Annotation%202020-07-15%20182547

1 Like

Prikelinėju seną projektą ir nusprendžiau pirma pasidaryt paprastą frame-by-frame animatorių, kad nereikėtų kode galūnių pozicijų surašinėt.

magija

1 Like

Padariau žaidimuką Nemesis Jam-ui (Skirtas apraudoti neseniai užpatentuotą Nemesis sistemą)

1 Like