Projektas VIENKIEMIS survival

Sveiki! Projektas VIENKIEMIS yra lietuviškas INDIE tipo online multiplayer pirmo - trečio asmens išgyvenimo žaidimas, įkvėptas tokių kūrinių kaip DayZ, Rust. Veiksmas vyksta šiomis dienomis, gan banali idėja, kai viskas eina velniop, žmonija keliasi į kaimus, kur ZOMBIŲ populiacija yra mažesnė, kur išgyventi yra lengviau. tu gyveni VIENKIEMYJE, aplink maži kaimeliai, pažįstama lietuviškas aplinka yra atkurta iš realių objektų ir realių vietų. Žmonija nesuvaldo dar vieno COVID tipo viruso, kai po mūsų žemes bastosi kraujo ištroškę zombiai. Naktis ateina į sodžių, pasigirsta sirenos ir žemę nusėja kraupūs monstrai. Tu bandai išgyventi naktį, ieškai resursų, sutinki žmonių, kurie tave nori nužudyti ir pasiimti viską ką turėjai vertingo. Ne visi žmonės pikti! Susipažink, susidraugauk, kooperuokis ir bandyk išgyventi kartu kurdamas bazes ar jas užimdamas. Kaime esantys ištekliai yra riboti, taupyk, pasigamink pats, išgyvenk VIENKIEMĮ. Žaidimas kuriamas laisvu metu, naudojamas UNITY žaidimų kūrimo variklis. Serveris gali palaikyti 70 žaidėjų viename žemėlapyje.

Sekti žaidimo progresą galite pakvietę mane į draugus DISCROD: dssob

1 Like

Įdomiai atrodo, bet kokio dydžio komanda, nes projektas nemažas? :slight_smile: Ir ar bus daugiau lietuviškų motyvų bei mechanikų, nei aplinka?

1 Like

Solo :), nelabai randu, kas pagelbėtų prie projekto. Bandau ieškoti bent žaidimo testuotojų ar žmonių, kas pagelbėtų su idėjomis. Lietuviški motyvai bus, galvoju apie NPC, kurie kalba lietuviškai, questai. Esu atviras pasiūlymams ir idėjoms.

1 Like

Gal būtų mažiau rizikinga nepradėt nuo 70 žmonių multiplayer, jeigu solo dirbi, nebent daug patirties turi developinime :slight_smile: Iš šono tikrai atrodo per didelis projektas vienam žmogui, net jei engine’as padarytų daug darbo už tave. Kažkaip apipjaustyt idėjas, kad būtų galima turėt playable ir enjoyable žaidimą neperdegus.

Žaidimas bus nemokamas, labai daug dar darbo, bet dirbu labiau mokymosi tikslais, nesu profesionalas. Po truputį prieidamas kažkas gal ir gims ateityje :). Video iš pačio žaidimo.

1 Like

Nauj ginklai, nauji monstrai. NPC ir daug kitų dalykų žaidime VIENKIEMIS.

i

1 Like

Niiice, ar jau bandei testuot kažkiek su daugiau žmonių multiplayer?

kaip ir is kur ji parsisiut isbandyt