Žaidimo kūrimas "Surask kačiuką" *Pabaigtas

Sveiki visi, jungiuosi į žaidimo kūrimo iššūkį. Noriu sukurti ‘‘find a kitty’’ ekranizaciją. Žaidimo tikslas bus surasti paslėptą kačiuką ar kitą objektą.
Planuose:
10 lygių, ‘timeris’, minimali vertinimo sistema, audio. Žaidimas bus kuriamas Unity sistemoje.

1 Like

Pirmi atnaujinimai, iš tikro kaip visada viskas pasirodo daug sudėtingiau nei norėčiau kad būtų. Kol kas turiu paspaudimo tinkamoje vietoje aptikimą, timerį. Šiaip sakyčiau naudojuosi 80proc youtube, 20proc improvizuoju.
Naudoti scriptai

1 Like

Software development klasika :slight_smile: Išskyrus tuos atvejus, kai netyčia randi kelias dienas sutaupantį sprendimą.

Na va prabėgo mėnesiukas, į darbų sąrašą buvo įtrauktas pilnas programavimo kursas, nes trūko backende žinių. Tai užtruko nei daug nei mažai bendram išprusimui po pora valandų keturias savaites. Dabar pasinėriau į UI savaitę pasimokinus gavosi štai toks rezultatas: Tai dar tik pradžia ir matysim kuo viskas baigsis :grinning: P.S. Katytė dabar pavirto į Kapibarą :grinning:

1 Like

Kalbant apie UI, tai vienas “hack’as”, kurį išmokau dar web darydamas - “paddings everywhere”! Labai į akis krenta, kai elementai prisispaudžia prie rėmelių (pvz. “Nustatymai”). Geriau mažesnis font’as, bet atitraukta. Kapibarų trečia eilutė irgi į šoną pavažiavus.

Bet, bendrai paėmus, UI daryt užknisa :smiley:

Na va lygiai penki mėnesiai pralėkė ir pabaigiau tiesa du mėnesius leidau sau mokintis UI projektavimo ir programavimo. Visumoj atrodė lengva viskas bus, bet realybė pasirodė daug sunkiau nei tikėjausi :smiley:

Smagu buvo pabūti visose žaidimo kūrimo rolėse, bet smagiausia buvo dirbt su UI/UX net tolimesnius savo karjeros etapus noriu siet su UI/UX, gilintis būtent šioje srityje.
Žaidimas išleistas:

1 Like

image

Nežinau kodėl tokie reikalavimai, bet negaliu parsisiųst į Pixel 3a (Android 12)