Žaidimų kūrimo kompanijos


#1

Žaidimus ir su jais susijusias technologijas Lietuvoje kuriančių kompanijų sąrašas. Bus pildoma!

Studija Svetainė Miestas
Nordcurrent nordcurrent.com Vilnius
TutoTOONS (Edukacinės sistemos) tutotoons.com Vilnius, Kaunas
Tiny Lab Productions (UAB "Invenis") tinylabproductions.com Kaunas
Sneaky Box sneakybox-studios.com Kaunas
MB Addictum Games facebook.com/AddictumGames/ Vilnius
Pepi Play (Pepės žaidimai, UAB) pepiplay.com Vilnius
Atlantis Games (Atlantis LT, UAB) facebook.com/AtlantisLT/ Vilnius
On5 on-5.com Vilnius
Tag of Joy tagofjoy.lt Vilnius
Strange Fire strangefire.lt Vilnius / Klaipėda
Games From Garage gamesfromgarage.com Vilnius
Greatest Games greatestgamescompany.com Vilnius
Applava applava.com Vilnius
Membranos membranos.com Vilnius
Kedronic kedronic.com Vilnius
No Brakes Games nobrakesgames.com Vilnius
GIT-apps git-apps.com Vilnius
TamGames tamgames.com Vilnius
SnoutUP snoutup.com Vilnius
Vilnius Racing vilniusracing.lt Vilnius
Svajūnas Žemaitis twitter.com/Garbage_Dev Kaunas
Dmitrijus Babicius twitter.com/dbabicius Vilnius
Rusty Oak Games rustyoakgames.com Kaunas
OSM Games osmgames.lt Vilnius
Nieko, MB niekoplay.com Vilnius
RIA wolf (MB “Lupus ludus”) riawolf.com Kaunas
Outlander Studios outlanderstudios.com Vilnius
All Parts Connected allpartsconnected.com Vilnius
Warfield warfield.com Vilnius
Game Insight game-insight.com Vilnius
Glera Games glera-games.com Vilnius
Real Welders (Uab PiuPiu) realwelders.com Vilnius / Barcelona
Charlie Oscar Lima Tango Interactive Entertainment Vilnius
JetCat Games jetcatgames.com Vilnius
Melior Games Lithuania meliorgames.com Vilnius / Kiev
Flazm Interactive Entertainment flazm.com Vilnius
AlternativaResearch, UAB alternativa.games Vilnius
Hidden Layer Games hiddenlayergames.com Vilnius
UAB Happymagenta happymagenta.com Vilnius
Perfection perfection.ai Vilnius
Redbee (REDBEE OÜ) redbee.lt Vilnius
GOSU Data Lab gosudatalab.ai Vilnius
Unity Technologies Lt unity3d.com Vilnius, Kaunas
AdDuplex adduplex.com Vilnius

Forumo pristatymas