Light of the Locked World

Naujas HUD

Looking good! Įdomu, kaip žiūrėtųsi, jeigu tų fonų kampai būtų kitaip apkarpyti. Asmeniškai, kirpčiau tik išorinį kampą (ir visiškai transparent, be spalvos ar šešėlio). Tada labiau susilietų su lango kraštais.

1 Like

Dėl kampų dar nenusprendžiau, galbūt darysiu apkramtytus kraštus kaip ir kitose vietose.

image

Grįžau prie šio projekto.
Dabar dirbu su kovos sistema.

Hit%20and%20run

Tuoj bus galima kelti lygius =]

Interior%20system

Darau interjero sistemą.

Interior%20system%204

Interior%20system%205%20-%20cropped

1 Like

Užtruko gal penkias valandas kol “pastačiau” šituos namus, bet rezultatas geras.
Didmiesčius “statyti” turbūt teks ištisas savaites :thinking:

1 Like

Šiandien tobulinau vidaus vaizdą.

1 Like

Šiandien dariau baldus, buvo labai smagu.

1 Like


Vis dar darau miestelį, bet ryt poryt baigsiu.

Pabaigiau statyti miestelį (bent jau kol kas) ir padariau reputacijos sistemą - kad žaidėjai negalėtų nebaudžiami skriausti miestelio gyventojų =]

Turiu klausimą dėl Steam pre-release demo. nes bandau pats taip pat pasidaryt. Visus patvirtinimus praėjau, main store page publishinau ir, kaip suprantu, dabar reikia demo dashboard’e spaust “Release App”, kad atsirastų “Download demo” mygtukas?

Beje, ar naudoji “Shared depots”? Man niekaip nepavyko pasidaryt, kad galėčiau uploadint vienu kartu į main ir demo. Bet kokiu atveju, Steam’as ir neleidžia turėt identiško turinio (koks ir yra mano planas kol kas).

@SnoutUp Turbūt, mano Steam demo sako “Released”. Savarankiškai kol kas demo nebandžiau padaryti.
Dėl mygtuko buvo iškilę kažkokių problemų, jo kurį laiką nerodė, tiksliai nežinau kodėl.

Dėl “Shared depots” irgi nieko nežinau. Sunku suprasti ką visi tie depot/branch/package ir taip toliau reiškia - dokumentacija man nelabai aiški, o video medžiaga pasenusi. Kažkaip Magic of Autumn padariau kad man veiktų per trial and error ir tikiuosi kad ko sudėtingesnio nereikės.

Eksperimentų būdu pasidariau ir aš. Lyg ir veikia! Su mygtuku užtruko, nes laukiau jo pasirodančio automatiškai, o pasirodo reik jį “Special settings” tab’e įjungt dar. Depotai gan įdomus dalykas, jais galima visaip žaidimo failus skaidyt ar dalint tarp aplikacijų, bet Steam dokumentacija tikrai tamsus miškas. Ir kai žaidimo failai nesveria 50mb, tai nelabai aktualu kažką dar dalint :slight_smile:

Pagaliau atnaujinau demo, parsisiųsti galima iš įprastinių vietų:

Steam >>
GameJolt >>
Itch.io >>

(Jei demo lag’ina arba crash’ina, reikia išjungti šešėlius)

Spell%20learning

Darau burtų sistemą kad kovos būtų įdomesnės.