Parodyk, ką veiki!


#69

Noriu parodyti viską kas yra GIF’e :slightly_smiling_face:
Bet naujausias dalykas yra apsiaustas.


#70


#71

Užsiimu statybos darbais


#72

@spajus now we’re getting somewhere! :smiley: Kada automatai ant mašinų? :))


#73

Labai greitai :slight_smile:


#74

Patobulinau combat, pamažu artėju prie pre-alpha demo release :slightly_smiling_face:
0


#75

Štai ir veikiantis kulkosvaidis ant mašinos


#76

Darau dykumą.


#77

Tęsiu tradiciją ignoruot svarbias užduotis ir “polishint” random dalykus.

flowers2GIF


#78

Railgun’as


#79

Švaistau laiką darydamas individualią aplikaciją, vietoje kurios galėčiau laisvai naudot neseniai GameMaker atsiradusius Local Asset Packages. Paima resursus iš bazinio projekto ir sugrūda į naują (arba seną). Kadangi žadu daug ir dažnai pildyt bei refactorint tą “core”, tai ilgainiui laiko sanaudos turėtų išsilygint, bet čia jau tik ateitis parodys :slight_smile:


#80

Polishing the turd


#81

Darau unnamed kortų roguelite (Look Your Loot/Dungeon Cards) žaidimą, bet vis neprisiruošiu temos užkurt. Norisi mechaninikos demo paruošt, bet jau dviem savaitėm vėluoju tai padaryt :slight_smile:

Pirmas development GIFsas (liepos 22d.):

moveGIF


#82

Vorai rašo DMG: 0 bet gyvybes vis tiek atima?

Nelabai suprantu kas vyksta, bet patinka. Mėgstu kortų žaidimus.


#83

Pirmos dienos UI, kur labiau man info, o ne žaidėjam. Twitter feede yra naujesnių, bet į art’ą ir UI dar nesiorientuoju. Norisi pirma pridėt pakankamai mechanikų, kad galėčiau pilną kaladę sudėt publikai pažaist :slight_smile:

In general, Dungeon Cards stilium, neturint ginklo kortos “keičiasi” gyvybėm. Po to prasideda ginklai, spellai, skillai, etc. Tikiuos, bus gerai.


#84

Sveiki, nesenai pradejau dometis zaidimu kurimu, cia pirmasisi, be tutorial pagalbos sukurtas zaidimas. paprastas laveliai su labai buginta AI sistema. Kuriant toliau sekanti zaidima, prireike 2d grafiku ir nuspredziau pasidometi kas Lietuvoje tuo uzsiema, taip atradau jus. Ziuriu gan neblogu projektu jau yra ideja kurejai. Mane dabar domina grafika, laiko tikrai neuztenka praedi mokytis kurti ja. Tai gal atskleisit paslpati kas jas jum kuria? :))


#85

Sveikas atvykęs!
Retai čia kas kol kas užklysta, reikės gal 2020-aisiais užsiimt PR’u. Kas liečia grafiką, tai dauguma projektų, kuriuos čia gali rast, buvo daryti solo-developerių, kitaip tariant, paišom patys. Su 2D žaidimais nesunku išsiverst supaprastinus elementus. Pačiame forume iliustratorių ar modeliuotojų daug nėra, bet jų galima rast Facebook’e (LT Game Developers ar Level Up grupėse), kituose socialiniuose tinkluose arba gamejam renginiuose, kur dauguma ieško su kuo trumpam bendradarbiaut.


#86

Aisku, man matai su 3D blenderiu dar imanoma dirbti, tik laiko labai uzima tas sculptinimas ir t.t., viena modeli uztruku apie 5-7 dienas kol sutvarkau , plus dar kol vel reikes prisiminti kaip blenderiu naudotis, nes isejo nauja versija. O dabar laiko nera,ir visa laisvalaiki c++ skiriu, ir I 3D varikli lysti dar nesijauciu pasiruoses. Cia dar pora mazesniu projekteliu noriu padaryti, kelias knygas esu parsisiuntes su sfml paskaityti ir meginti koki rpg kurti. O tam reikes daug 2d ilisutraciju, as ir uz pinigus ziurejau bet nerandu pilnai isbaigtu packu, kur noreciau pradeti dirbti. O su meninkais teko susidurti paciam? Ar jie praso uzmokescio? ar tiesiog patys nori kaip ir savo portfolio surinkti? Tiesiog idomu kaip viskas vyksta.

Cia dabar savaitgalio projektas save/load sistema pasirasiau, menu, atrakinamus levelius, status, siek tiek pramokau c++ dar.


#87

Jei atrastum laiko pats iliustruot, tai rekomenduoju Inkscape ir permest akim pamokas iš kokio https://2dgameartguru.com/index/. Aš piešt nemoku, bet vektoriais gaunas pusė velnio grafika.

Išbaigčiausius pack’us už pinigus ko gero gali rast pas Kenney: https://www.kenney.nl/assets. Plius, jie yra sukūrę 3D assetų įrankį, kuris gali sutaupyt laiko, jei užtenka paprastų low-poly modelių.

Dėl iliustratorių ar modeliuotojų, tai viskas priklauso nuo situacijos ir žmogaus. Gal kai kurie ir darytų dėl portfolio ar dėl to, kad patiko projekto idėja, bet geriausia nusiteikt, kad visų laikas kainuoja ir viskas vyks taip, kaip susitarsit. Dabar bendadarbiauju su iliustratorium iš UK, moku už valandas, įmeta į Dropbox paveiksliukus, pasako, kiek užtruko, nusiunčiu Paypal’u ką skolingas.


#88

Darausi web appsą Card Hog kortų tvarkymui, kad mažiau žaidime reikėtų hardcodint.